072-3910900

עיסוי לימפטי ולימפאדמה

עיסוי לימפטי ולימפאדמה

עקרון העיסוי הלימפטי הוא בהפחתת הלחץ מקשריות הלימפה הקריבניות לחסימה, בד בבד עם יצירת לחץ בחלק הרחיקני של הגף הגדוש. כך מייצרים מפל לחצים במערכת הניקוז הלימפטי, מגבירים את הזרימה ומפנים את הבצקת. הטיפול ניתן בשכיבה כדי לבטל את הלחץ ההידרוסטטי. החבישות האלסטיות המתווספות לטיפול מקיימות לחץ חיצוני על הגף ומונעות בצקת נשנית.

עקרון הפעולה של המכשיר מבוסס על שרוול פניאומטי רב מדורים אשר יוצר פעולת סחיטה על הגף. פעולת “החליבה” מתחילה מכף הרגל )או היד( ועד למפשעה במרווחי זמן קבועים, אך בלחצים ברי שליטה בטווח מ–5 ממ”כ עד ל–120 ממ”כ. המכשיר מהווה פתרון מצוין ויעיל מאוד למצבי לימפאדמה קשים, שבהם העיסוי הידני אינו מועיל או שתרומתו מזערית.

חיבור מכשיר עיסוי לימפטי נותן תוצאות מיידיות תוך 24 עד 48 שעות. לרוב המטופל מפריש כ–6-8 ליטר שתן ביממה ומרבית עודף הנוזלים בגפה נעלם. הלימפה–פרס ניתן גם לשימוש ביתי ממושך בבית המטופל. להשגת ניקוז לימפטי מיטבי בחולים שמצבם בינוני וקשה, יש לטפל בשילוב של לימפה–פרס ובאגידה אלסטית/ גרב אלסטית.

לימפאדמה אינה מחלה מסכנת חיים, אך היא משפיעה מאוד על איכות החיים. יש לאמץ את הגישה של טיפול אנטיביוטי נמרץ בזיהומי עור, הפנייה מוקדמת לפיזיותרפיה לצורך אגידות ועיסוי לימפטי בשלבים הראשונים של הלימפאדמה. על מנת להשיג יעילות מרבית, יש לנקוט בצורה מושכלת במישלב של עיסוי לימפטי, אגידה אלסטית ומכשיר עיסוי לימפטי.


תגובות לקוחותינו

positive review  גם שירות מצויין, גם איכות 🔝 תודה רבה על מכשיר נהדר לקליניקה.. משתמשת בו לטיפול המוון בעיות בריאותיות..

Lena Amer Avatar Lena Amer
May 26, 2021

positive review  אחרי ניתוח שאיבת שומן ומתיחת בטן הגעתי למיכאל וקיבלתי שירות מהיר יעיל מקצועי וטוב המכשיר קל להפעלה הפעולה נעימה ולגמרי משפרת את התחושה ויכולת התיפקוד מומלץ מאוד

שלומית שלומית קצוני Avatar שלומית שלומית קצוני
April 26, 2021

positive review  מיכאל מקצועי ונהדר. המכשיר מקל מאד אחרי ניתוח ונותן תחושה של זרימה. גם נעים וגם יעיל יותר מעיסוי ידני. תודה רבה! ממליצה בחום

Ella Kedem Dahan Avatar Ella Kedem Dahan
April 12, 2021

positive review  התעניינתי על מכשיר לעיסוי לימפטי הגעתי למיכאל ניתקלתי באדם הנותן שירות מעל ומעבר ואף מגיע הביתה להדרכה על המכשיר בזמנים כאלו, רוצה להודות לו על שירות ויחס מצויין .

ציפי הרשקוביץ Avatar ציפי הרשקוביץ
January 31, 2021

positive review  אחרי ניתוח בודי טייט הומלץ לי על מכשיר עיסוי לימפיטי בשל הצטברויות של כלי דם יצרתי קשר עם מיכאל שהגיע לביתי זמינות המענה וההגעה הייתה קצרה מאוד קיבלתי הסבר מפורט על המכשיר והמחיר סביר ביחס למסאז' פיזי והטיפול יעיל יותר. לאחר טיפול של חודש התוצאות היו מדהימות הטיפול במכשיר נעים וכייפי בתור מישהי שלא נחה במהלך היום בבית מצאתי את הזמן לנוח ולהנות במהלך הטיפול ממליצה בחום מכל הבחינות.

אני וקנין זיקרי Avatar אני וקנין זיקרי
December 31, 2020

positive review  אמא שלי הזדקקה למכשיר לעיסוי לימפטי. הצוות של דוקטור לייף, ומיכאל המיוחד(...) נתנו לה שירות מקצועי, אדיב ואמין- והעיקר- המכשיר עזר! בגדול!!! אם מישהו אצלכם צריך מכשיר כזה- הם הכתובת!!!

יהונתן בונה Avatar יהונתן בונה
December 2, 2020

positive review  אני ממליץ על המכשירים שלכם על השרות ממיכאל שבא עד הבית אפילו בימים כאלה כל הכבוד

חיים מונסונגו Avatar חיים מונסונגו
March 26, 2020

positive review  ממליץ בחום ,, שירות מהיר מקצועי ואמין .

מרעי מרעי רחרוח Avatar מרעי מרעי רחרוח
March 18, 2020

positive review  מיכאל הוא איש שירות מעולה, ממש לא אופייני לישראל. אין ספק שהקשב, הסבלנות והשירות היו חלק מההצלחה. המכשיר ממש עזר, ואנחנו מאד ממליצים!!!

Shaul Shakked Avatar Shaul Shakked
July 23, 2019

positive review  אני נטורופטית ברעננה. ואני משתמשת גם במכשיר הזה. אני מאוד מרוצה. וגם הלקוחות שלי. ? Ahuza Clinic רעננה. @karen assouline naturopathe

Karen Assouline Naturopathe Luxoponcture Avatar Karen Assouline Naturopathe Luxoponcture
March 15, 2019