054-6645901

עיסוי לימפטי – מבט רפואי

veins

עיסוי לימפטי הינו טיפול המסייע להגיע לגוף בריא ברמה פנימית. טיפול בעיסוי לימפטי התקבל כיעיל באמצע המאה ה -20 ומאז התפשט באופן נרחב בעולם כולו, בעיקר הודות לד"ר Cauchois Pascal הצרפתי , אשר פיתח ועודד את הטיפול בשיטה.

עיסוי לימפטי משפר את זרימת הלימפה בגוף האדם

, משפר את הניקוז הלימפטי, משפר במאוד את מצב הצלוליט בעור, מסייע לטיפול בדלקת בשד, אי ספיקה ורידית, מבטל גודש בשרירי העור, מחזק את מערכת החיסון, מסלק נפיחות, ומשפר את חזותו החיצונית של העור.

לאחר ניתוח שאיבת שומן ישנה תופעת הנפיחות בעור. לאחר התייעצות עם רופא אפשר להתחיל בעיסוי לימפטי. עיסוי לימפטי משפר יצוא נוזלים מרקמות פגומות ומזרז התחדשות הרקמות. מומלץ לתמיד במסאז' לימפטי במשך חודש פעם ביום. את הטיפול אפשר לעבור באחד מהקליניקות או לשכור אצלנו ישירות מכשיר ביתי לתקופת החלמה.

את הטיפול בעיסוי לימפטי ניתן לחלק לשני סוגי עיקריים:

עיסוי רפואי – קוסמטי – אשר מסייע במיצוק העור, שיפור זרימת הדם ונראות העור, עידוד פעולתה התקינה של מערכת הלימפה, טיפול אפקטיבי בצלוליט ועוד.


 כיצד מסייע העיסוי בטיפול ומניעת מחלות?

למערכת הלימפה ונוזל הלימפה חשיבות קריטית בתפקוד תקין של גוף האדם. מערכת הלימפה בנויה מנימים, צינורות וקשרים (הקרויים גם "בלוטות הלימפה"), המוליכים נוזל מן הרקמות לכלי הדם. על ידי פעולה זו מושג איזון של מערך החלבונים בגוף, אשר קריטי לחילוף החומרים התקין בין הנימים לרקמות. נוזל הלימפה מורכב ממים, מלחים, חלבונים, תאי דם לבנים ואלקטרוליטים, וזה המנוקז ממערכת העיכול מכיל רמה גבוהה של שומנים. מערכת הלימפה מנקזת ומובילה רעלים אל מחוץ לגוף, מובילה חלבונים, אנזימים, מגבירה ייצור של לימפוציטים ומאיצה את יכולת התנועה שלהם במחזור הדם.

עיסוי לימפתי תורם בראש ובראשונה לניקוז נוזלים תקין, וזאת על ידי עידוד התכווצות נימי הלימפה בתדירות רבה ובעוצמה גבוהה יותר מזו הקיימת. בנוסף, עיסוי לימפתי תורם לדחיסת הרקמות, מעודדת עליה של מונוציטים בלימפה אשר הופכים למאקרופאגים – תאים בעלי חשיבות מכרעת במערכת החיסון. כמו כן עיסוי לימפתי משפר את מאזן הנוזלים והאלקטרוליטים, משמש כטיפול משלים במגוון רחב של מחלות כלי דם, לב, מחלות פנימיות, מחלות במערכת העיכול וגניקולוגיות.

מהלך הטיפול

במסגרת הטיפול של עיסוי לימפטי, מלביש המטפל שרוולים מיוחדים על האיבר המטופל, ובהם כיסי אוויר. עם הפעלת המכשיר, מוחדרים לחצי אוויר אל כיסי האוויר, אשר מפעילים לחץ מתון ומבוקר על האזור המטופל, מלמטה למעלה וחוזר חלילה, ממש בדומה לעיסוי אנושי קלאסי. התועלת העיקרית של המכשיר הינה יעילותו, נוחות התפעול ונוחותו של המטופל, אשר מעיד על חוויה נוחה ונעימה. משך הטיפול – כשעה.
התוצאות של סדרת טיפולים בעיסוי למפטי ניכרות לעין, וכוללות שיפור במראה העור, מוצקות האיבר המטופל, שיפור ניכר במחלות הפנימיות ועוד.


Dr Life Reviews

Angela Vladimirsky
Angela Vladimirsky
2017-10-29T18:51:35+0000
Eveliyn Sagi
Eveliyn Sagi
2017-10-18T15:37:16+0000
לקחתי את המכשיר לעיסוי לימפטי לתקופת נסיון של חודש.....ומאז אני לא נפרדת ממנו הוא מעולה לי קודם כל לפני הכל.....ושלא נדבר על המטופלים שלי שמטופלים אתלי על ידי המכשיר והם מאוד מרוצים כלאחד ואחת מהם....מודה לי על כך שחשפתי בפניו את האפשרות לטיפול משפר איכות חיים תודה למיכאל מד׳ר לייף ששם בשבילי בכל עת לכל שאלה וכל עצה ......המקצועיות שלו היאיוצאת מן הכלל........💝
רונית קרייצמן
רונית קרייצמן
2017-10-16T11:33:46+0000
רכשתי ממיכאל מכשיר לעיסוי וניקוז לימפטי. אני רוצה להודות למיכאל על המכשיר שעושה נאמנה את העבודה ועל השירות האדיב על היותו בשבילי עם המון סבלנות ואכפתיות
Galit Tanami Shiran
Galit Tanami Shiran
2017-10-04T13:13:57+0000
חייבת להודות לחברת דוקטור לייף על השירות המסור והאדיב שקיבלתי מכם. לפני כחודש שכרתי מכשיר למסאג לימפתי ומאז אני מרגישה טוב יותר. המכשיר עזר לי מאוד לרפא את הבעיה שהייתה לי בעקבות ניתוח שעברתי בעיקר בצקות ונפיחות ברגליים. המכשיר עוזר לזרימת הדם ומפחית בצקות. בנוסף גם עוזר לחילוף חומרים טוב יותר. לאחר שימוש של חודש במכשיר הורדתי היקפים ואני מרגישה ונראית טוב יותר. תודה רבה לארקדי ומיכאל על השירות המסור ומתן מענה בכל שאלה ופניה.
Ofra Elul
Ofra Elul
2017-07-18T09:26:50+0000
שרות מעולה! הגיעו אלי הביתה עם נכונות לעזור והמון סבלנות. מכשיר הלימפה פרס מצוין! השתמשתי בו למשך חודש ימים והבצקות נעלמו לחלוטין. מאד קל לשימוש, אינו חודרני וההשפעה שלו מיידית. מאד מאד מומלץ.
Yael Bilu Eran
Yael Bilu Eran
2017-07-03T08:35:24+0000
שירות מדהים ונכונות לעזור (אפילו בשבת). פשוט מדהימים. לא יודעת איך היתי שורדת התאוששות מניתוח בלעדיהם. ממצב של רגלים בצקתיות וכאובות. למצב של ריצהכות מכשיר העיסוי הליפמפתי. המון תודה��
Nataly Yevdayeva
Nataly Yevdayeva
2017-07-02T08:35:04+0000
Katia Naveh Litmanov
Katia Naveh Litmanov
2017-07-01T17:17:14+0000
אני עובדת עם המכשיר המסויים של Doctor Life הזה כבר כמעט שנה, אבל את הטכנולוגיה מכירה שנים רבות. במסגרת עבודתי הן כאחות והן כקוסמטיקאית במשך שנים רבות, ראיתי מכשירים שונים. מכשיר זה, הוא ידידותי במיוחד ובעל יעילות גבוהה ותפעול פשוט ביותר. רוצה לציין באופן מיוחד את היחס של מיכאל ואנז'לה, המקצועיות, הגמישות, ההיענות ותמיד אוזן קשבת. רוצה לציין גם את ההדרכה המקצועית של מיכאל. איש מקצוע, שמתמצא בכל רזי המכשיר ותמיד עונה על כל השאלות. זה פשוט הנאה גדולה לעבוד מול אנשים כאלה. האנרגיות החיוביות עוברות גם ללקוחות המרוצות שלי! יישר כוח! המשיכו בעבודתכם, עלו והצליחו! בזכותכם - אני יכולה להציע ללקוחות שלי את הטוב ביותר! חבל שיש רק 5 כוכבים, כי אם היה יותר, הייתי מציינת יותר קטיה נווה, פתח תקווה